3 posters

sayin b.bilge

mannturk
    mannturk

sayin b.bilge Empty sayin b.bilge

Mesaj  mannturk 25/10/2009, 18:10

syin b.bilge
    bugun verdiginiz 3.4--11.1a toh yazilimin icinde Humax 5400...ShareMax5.5 Cracked]...25.10.2009
    yaziyor yani sharimax icine uyarlanmismi bu verdiginiz yazilimla sharimaxla bakabildigimiz kanallara bakabilecekmiyiz ben su an sharimax kullanamiyorum ama malum kanallara verdigiiz yazilimla bakabilirsek hemen recerveyi kapip bir arkadasa gidip yazilim attirayim hizli cevabiniz icin simdide tesekkurler
    b.bilge
    b.bilge
    © Official Web Site
    © Official Web Site

Localisation : ..... Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın. [M.K.******]

sayin b.bilge Empty Geri: sayin b.bilge

Mesaj  b.bilge 25/10/2009, 19:52

mannturk demiş ki:syin b.bilge
    bugun verdiginiz 3.4--11.1a toh yazilimin icinde Humax 5400...ShareMax5.5 Cracked]...25.10.2009
    yaziyor yani sharimax icine uyarlanmismi bu verdiginiz yazilimla sharimaxla bakabildigimiz kanallara bakabilecekmiyiz ben su an sharimax kullanamiyorum ama malum kanallara verdigiiz yazilimla bakabilirsek hemen recerveyi kapip bir arkadasa gidip yazilim attirayim hizli cevabiniz icin simdide tesekkurler
    - Slm.
    - Dostum, ShareMax uyumlu, PMCTable Update edilmiştir.
    - Tşk..
    mannturk
    mannturk

sayin b.bilge Empty sayin b.bilge

Mesaj  mannturk 6/11/2009, 17:44

selam tum humaxcilar vede sayin b.bilge
    sizden bir ricam olacak vista kullanicilari sharemax 5.5 programini kullanamiyor acaba update yaparken bizler icinde wsp programini duzenli olarak sharamax gibi paylasabilirmisin yani bizler icinde bir iyilik yapabilirmisin,,,,,,,wsp,,,,,wsp,,,, lutfen

saygilarla hosca kalin
    ossi64
    ossi64
    Süper Moderators
    Süper Moderators

Mesaj  ossi64 7/11/2009, 15:56

slm arkadasim anlasilan adaptörü kurabilmeyi basarabilmissin bu mesajindan o anlasiliyor
    sharemaxa gelince vistada olmasi lazim herhangi bir uyari veya hata veriyormu?
    saygilar
    mannturk
    mannturk

Mesaj  mannturk 7/11/2009, 17:55

slm dostlar vede ossi64
    adaptoru kurum aldigim yerden cd siz gelmisti internette treiber buldu ococuk onu hallettik te sharing vistada hata veriyor wsp calisiyor b.bilge ustamizda sagolsun wsp dende veriyorda ben turque calistiramadim com port5bende sadece o profgramda com port ayarini5 yapiyorum baglanti saglaniyor kanallar acilmiyor ne yapmam lazim acaba pmct tabelam yaklasik birbucuk sene onceki tabela humaxayarlarini nasil yapma lazim deniyorum herseyi ama yapamadim cocukta haydi baba haydi baba diye bastiriyor cok zor durumdayim ne yapmam lazim acaba

saygilarla hosca kalin
    ossi64
    ossi64
    Süper Moderators
    Süper Moderators

Mesaj  ossi64 7/11/2009, 18:01

bilge kardesimizin sundugu en son toh 11,1 restoreyi yüklemediysen onu yükle config ayarlarinida card+s+emu yada card+emu+s yap digerinide ecm+emm son ayarda hsic yada sssp bu ayar wsp programiyla ayni ayarda olmasi lazim
    kolay gelsin

Similar topics

-

Forum Saati 27/4/2024, 15:23