3 posters

uydu sharing humaxta yapılabilir mi?

ramcodigital
    ramcodigital
    Vip (Özel Üye)
    Vip (Özel Üye)

uydu sharing humaxta yapılabilir mi? Empty uydu sharing humaxta yapılabilir mi?

Mesaj  ramcodigital 4/2/2009, 12:38

[b] bugüne kadar fun kartlar , emu ile ve pc destekli sharing ile onlarca kanal izledik ama emu destegi bitti sayılır pc sharingte kullanamıyorum pc ayrı yerde cihaz ayrı yerde humaxta uzun zamandır yeni yazılım verilmedi zaten acılabilenler acılıyor ve bu aralar uydu paylasımı furyası var bu humax 5400 lere uygulanabilirmi acaba yada bu konuda bir calısma var mı konuyla ilgilenen arkaşlara şimdiden teşekkürler ve toh team neden yazılım cıkarmıyor en azından digi au gibi destek bittimi toh teamden
    saygılarımla geek

En son ramcodigital tarafından 4/2/2009, 14:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi (Sebep : eksik yazı)
    hacibaba
    hacibaba
    Admin
    Admin

uydu sharing humaxta yapılabilir mi? Empty Geri: uydu sharing humaxta yapılabilir mi?

Mesaj  hacibaba 14/2/2009, 01:17

ramcodigital demiş ki:[b] bugüne kadar fun kartlar , emu ile ve pc destekli sharing ile onlarca kanal izledik ama emu destegi bitti sayılır pc sharingte kullanamıyorum pc ayrı yerde cihaz ayrı yerde humaxta uzun zamandır yeni yazılım verilmedi zaten acılabilenler acılıyor ve bu aralar uydu paylasımı furyası var bu humax 5400 lere uygulanabilirmi acaba yada bu konuda bir calısma var mı konuyla ilgilenen arkaşlara şimdiden teşekkürler ve toh team neden yazılım cıkarmıyor en azından digi au gibi destek bittimi toh teamden
    saygılarımla geek
    merhaba arkadaşım.
    uydu sharing demekle kart paylaşımını kastediyorsun sanırım.
    Şu an öyle bir şansın yok.
    :confused:
    ramcodigital
    ramcodigital
    Vip (Özel Üye)
    Vip (Özel Üye)

uydu sharing humaxta yapılabilir mi? Empty Geri: uydu sharing humaxta yapılabilir mi?

Mesaj  ramcodigital 15/2/2009, 12:42

[/quote]
    merhaba arkadaşım.
    uydu sharing demekle kart paylaşımını kastediyorsun sanırım.
    Şu an öyle bir şansın yok.
    :confused:[/quote]
    uydu sharing uydudan gelen data sinyalleriyle yani ecm emm kodlarıyla yapılan paylasım bunun için twin protokol micro protokol gibi bir sürü yazılımlar cıktı tabi humaxta yok suan örneğin twin protokol yazılımının pulic oldugunu duydum bunlar humaxların yazılımına eklenebilir mi bunu merak ediyorum tabi birde paylasım için 2.bir aparat dongle benzeri bir cihazda gerekli ve cevabınız için teşekkürler saygılarımla Like
    paradox1965
    paradox1965
    Vip (Özel Üye)
    Vip (Özel Üye)

Mesaj  paradox1965 22/5/2009, 16:58

bilgine teşekkürler...

Forum Saati 29/3/2024, 07:39